مزوتراپی سر

درمانی سرپایی ، بدون بیهوشی، روش غیرجراحی و غیرتهاجمی

مو برای حفظ سلامت خود به ویتامین و مواد مفید نیاز دارد گاهی تغذیه و ویتامین لازم برای پوست و مو در بدن ممکن است در اثر عوامل متعددی تولید نشده و یا به شدت افت کند و مو دیگر تغذیه کافی خود را برای سالم ماندن و رشد کافی نداشته باشد. ریزش مو در افراد مختلف علل متفاوتی دارد که از آن جمله می‌توان به استرس، عدم تغذیه صحیح، عدم خواب کافی، عدم جذب ویتامین‌های مورد نیاز، عدم رعایت بهداشت، عدم تعادل هورمونی و آسیب دیدن ساقه مو بر اثر عواملی مانند کشیدن مو‌ها و... اشاره کرد.

فرد پس از مشاهده تغییرات و ریزش مو به دنبال علت اصلی و سپس پیگیری برای روش درمانی و تقویتی میگردد. یکی از روشهایی که این کمبودها را جبران میکند مزوتراپی موی سر است. مزوتراپی موی سر در اصل یک روش درمانی غیر جراحی کاملا نوین میباشد که در ضمینه پزشکی و زیبایی یکی از پر کاربرد ترین شیوه ها بوده که رشد مو با این متد تقویتی،  بسیار سریع و پیشرفته تر از روش های دیگر می باشد. نحوه درمان به صورت ریز تزریق در لایه زیر پوست و در سطح سر( اپیدرم ) انجام میشود . محلول تزریقی شامل انواع تقویت کننده ها، ویتامینها و داروهایی دیگر است که باید حتما توسط پزشک تجویز و تزریق انجام گیرد .

مزوتراپی موجب افزایش جریان خون در سطح و تحرک کلاژن هایی میشود که به خواب رفته اند و باعث افزایش قطر مو و جریان خون در سرو در نهایت باعث تقویت مو میشود .

TOP